Pronađeno
51
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
1.800 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/4 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
98.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
1/5 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
49.680 €
1.380 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
5/5 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.000 €
2.174 €/m²
Jednosoban
·
23 m²
·
3. sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
65.000 €
1.548 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
2/5 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.900 €
1.967 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.970 €
1.399 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
Kopaonik
›
Brzeće
13min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.500 €
1.702 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
4/4 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
12min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
10min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.040 €
2.001 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.040 €
2.036 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Brzeće
38min
13min
46min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.800 €
2.056 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
38min
13min
46min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.040 €
2.001 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
2.200 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
3/4 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
2.160 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/5 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.980 €
2.052 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/1 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.020 €
2.022 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/1 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.660 €
2.059 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Brzeće
11min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.500 €
2.063 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
1/4 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.829 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/5 sprat
Kopaonik
›
Brzeće
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3