Pronađeno
6
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
1.697 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
3/3 sprat
Kopaonik
›
Banjski Kopaonik
Pogledaj oglas →
2.4k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
2.438 €/m²
Garsonjera
·
16 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Banjski Kopaonik
Pogledaj oglas →
5.9k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.800 €
5.933 €/m²
Jednosoban
·
18 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Banjski Kopaonik
Pogledaj oglas →
5.8k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.500 €
5.759 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
Suteren
Kopaonik
›
Banjski Kopaonik
Pogledaj oglas →
1.9k
/
3.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.000 €
1.885 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
3/5 sprat
Kopaonik
›
Banjski Kopaonik
8min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
670.000 €
1.408 €/m²
476 m²
Kopaonik
›
Banjski Kopaonik