Pronađeno
49
oglasa
Sačuvaj pretragu
942
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
942 €/m²
Trosoban
·
138 m²
Knić
›
Knić
9min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
390.000 €
813 €/m²
Petosoban
·
480 m²
Knić
›
Vrbeta
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
392 €/m²
Trosoban
·
143 m²
Knić
›
Guncati
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
528 €/m²
6 soba
·
218 m²
Knić
6min
34min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
468 €/m²
Četvorosoban
·
47 m²
Knić
›
Guncati
13min
Pogledaj oglas →
449
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
449 €/m²
6 soba
·
156 m²
Knić
›
Knić
2min
3min
Pogledaj oglas →
538
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
538 €/m²
Četvorosoban
·
65 m²
Knić
›
Knić
6min
33min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.111 €/m²
Dvosoban
·
81 m²
Knić
›
Žunje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
879 €/m²
Trosoban
·
91 m²
Knić
›
Vučkovica
9min
12min
Pogledaj oglas →
400
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
400 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Knić
›
Knić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
658 €/m²
Četvorosoban
·
76 m²
Knić
›
Toponica
Pogledaj oglas →
409
/
450
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
409 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
Knić
›
Knić
5min
30min
4zida
50.000 €
50 €/m²
1000 m²
4zida
700 €
2 €/m²
350 m²
Knić
›
Gruža
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
1 €/m²
150 m²
4zida
300 €
1 €/m²
500 m²
4zida
6.000 €
4 €/m²
1700 m²
Knić
›
Knić
2min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
1 €/m²
400 m²
·
Suteren
Knić
›
Knić
9min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
3 €/m²
200 m²
·
Suteren
Knić
›
Vučkovica
18min
41min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
35.000 €
263 €/m²
Četvorosoban
·
133 m²
Knić
›
Grabovac
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3