Pronađeno
37
4zida
105.000 €
1.180 €/m²
Troiposoban
·
89 m²
·
3/5 sprat
Kikinda
6min
1min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.071 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
Suteren
Kikinda
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.900 €
1.484 €/m²
Trosoban
·
101 m²
·
5/7 sprat
Kikinda
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.027 €/m²
Dvosoban
·
112 m²
·
1/1 sprat
Kikinda
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.000 €
524 €/m²
Trosoban
·
82 m²
Kikinda
›
Mokrin
5min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.094 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
Prizemlje
Kikinda
6min
3min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.313 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/5 sprat
Kikinda
4min
7min
6min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
369 €/m²
Četvorosoban
·
325 m²
Kikinda
›
Centar
4zida
232.340 €
976 €/m²
6 soba
·
238 m²
Kikinda
5min
10min
33min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
1.000 €/m²
Trosoban
·
175 m²
Kikinda
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.151 €/m²
6 soba
·
304 m²
Kikinda
›
Centar
6min
3min
8min
4zida
120.000 €
480 €/m²
Četvorosoban
·
250 m²
Kikinda
›
Centar
6min
3min
8min
4zida
25.000 €
255 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
Kikinda
›
Novi Kozarci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
290 €/m²
Trosoban
·
138 m²
Kikinda
›
Bašaid
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.000 €
721 €/m²
Petosoban
·
147 m²
Kikinda
4min
5min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
323 €/m²
Četvorosoban
·
155 m²
·
Suteren
Kikinda
›
Rusko Selo
1min
3min
4zida
52.000 €
584 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
Prizemlje
Kikinda
›
Centar
4zida
70.000 €
522 €/m²
Četvorosoban
·
134 m²
·
1/1 sprat
Kikinda
›
Nakovo
2min
1min
4zida
36.000 €
240 €/m²
Petosoban
·
150 m²
Kikinda
›
Bašaid
9min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
630 €/m²
127 m²
Kikinda
›
Bašaid
3min
1min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2