Pronađeno
894
oglasa
Sačuvaj pretragu
858
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
858 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/4 sprat
Jagodina
›
Kajsijar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.667 €/m²
Garsonjera
·
36 m²
·
1/7 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.250 €/m²
Dvosoban
·
68 m²
·
1/4 sprat
Jagodina
›
Pivara
1min
6min
18min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.500 €
1.138 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
2/2 sprat
Jagodina
›
Strelište
4min
2min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.250 €
1.150 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/3 sprat
Jagodina
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.650 €
1.519 €/m²
Dvoiposoban
·
88 m²
·
4/6 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
756
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
756 €/m²
Troiposoban
·
119 m²
Jagodina
›
Strelište
4min
3min
40min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.520 €
1.526 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.235 €
1.508 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
4/5 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.840 €
1.511 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
3/5 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.525 €
1.506 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
1/5 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.950 €
1.506 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
3/5 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.180 €
1.502 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.290 €
1.517 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.210 €
1.503 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.750 €
1.508 €/m²
Troiposoban
·
94 m²
·
1/5 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.905 €
1.506 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.800 €
1.505 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.375 €
1.504 €/m²
Troiposoban
·
92 m²
4zida
83.000 €
1.509 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/5 sprat
Jagodina
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 45