Pronađeno
894
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.500 €
1.274 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Jagodina
›
Tabane
Pogledaj oglas →
706
/
750
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
706 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
3/3 sprat
Jagodina
›
Levač
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
1.113 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
5/6 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.250 €
1.150 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/3 sprat
Jagodina
›
Centar
1min
3min
24min
Pogledaj oglas →
913
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.756 €
913 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/4 sprat
Jagodina
›
Tabane
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.235 €/m²
Troiposoban
·
85 m²
·
5/5 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.268 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
5/6 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
1min
3min
24min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.000 €
1.649 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
4/8 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
5min
5min
6min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
1.692 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
5/5 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.018 €
1.286 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
7/8 sprat
Jagodina
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.072 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
8/8 sprat
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
830
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.160 €
830 €/m²
99 m²
·
8/8 sprat
Jagodina
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.725 €
1.258 €/m²
Trosoban
·
88 m²
·
7/8 sprat
Jagodina
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
1.300 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
1.176 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
4/4 sprat
Jagodina
›
Kajsijar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
1.120 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/1 sprat
Jagodina
›
Strelište
Pogledaj oglas →
1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
1.010 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
4/4 sprat
Jagodina
›
Centar
3min
4min
29min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.000 €
1.097 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
4/4 sprat
Jagodina
›
Pivara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.600 €
1.510 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
1/5 sprat
Jagodina
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
1.242 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
10/11 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 45