Pronađeno
894
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
259.000 €
1.408 €/m²
4.5 soba
·
184 m²
·
7/7 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.532 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Centar
4min
6min
33min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
1.800 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
2/2 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.037 €/m²
Četvorosoban
·
164 m²
·
4/4 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
1.222 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
1/4 sprat
Jagodina
›
Tabane
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.000 €
1.262 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/4 sprat
Jagodina
›
Tabane
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.493 €/m²
134 m²
·
3/3 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.240 €
1.359 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
2/5 sprat
Jagodina
›
Centar
1min
3min
24min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
1.733 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
6/9 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
1.900 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
1.456 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
2/5 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
4min
2min
12min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.053 €/m²
Troiposoban
·
114 m²
·
3/3 sprat
Jagodina
›
Centar
1min
1min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.408 €/m²
Troiposoban
·
71 m²
·
6/6 sprat
Jagodina
Pogledaj oglas →
1.1k
/
999
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.119 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
3/4 sprat
Jagodina
›
Sarina Međa
Pogledaj oglas →
750
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
750 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Strelište
4min
4min
38min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.000 €
1.595 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
2/4 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
1.182 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
4/5 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
971
/
999
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
971 €/m²
Petosoban
·
170 m²
·
1. sprat
Jagodina
›
Sarina Međa
5min
4min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
1.237 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
3/4 sprat
Jagodina
4min
3min
32min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.500 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
3/6 sprat
Jagodina
1min
3min
24min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 7 od 45