Pronađeno
902
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.000 €
3 €/m²
Jednosoban
·
320 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Strelište
4min
4min
38min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300 €
3 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1/2 sprat
Jagodina
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
5 €/m²
Dvosoban
·
109 m²
·
Suteren
Jagodina
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.500 €
8 €/m²
180 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Vašarište
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
58.000 €
725 €/m²
80 m²
Jagodina
›
Pivara
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
104.000 €
1.300 €/m²
80 m²
Jagodina
›
Levač
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
480.000 €
406 €/m²
1182 m²
Jagodina
›
Vašarište
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
67.200 €
800 €/m²
84 m²
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350.000 €
1.591 €/m²
220 m²
·
5/2 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
81.000 €
1.800 €/m²
45 m²
·
1/2 sprat
Jagodina
›
Centar
1min
3min
24min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
35.000 €
1.296 €/m²
27 m²
·
6/1 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
300.000 €
1.500 €/m²
200 m²
Jagodina
›
Centar
6min
2min
18min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
30.000 €
417 €/m²
72 m²
·
1/1 sprat
Jagodina
›
Industrijska Zona
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.500.000 €
2.344 €/m²
640 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
750.000 €
326 €/m²
2300 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
50.000 €
417 €/m²
120 m²
Jagodina
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
48.000 €
828 €/m²
58 m²
·
1/2 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
18.500 €
1.088 €/m²
17 m²
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
18.000 €
900 €/m²
20 m²
Jagodina
›
Kajsijar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
120.000 €
1.429 €/m²
84 m²
Jagodina
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
← Prethodna
Strana 41 od 46