Pronađeno
902
4zida
102.000 €
1.397 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/4 sprat
Jagodina
3min
2min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
7 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
7/8 sprat
Jagodina
Pogledaj oglas →
918
/
999
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
918 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
4/4 sprat
Jagodina
›
Sarina Međa
5min
4min
19min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
760
/
646
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
760 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Jagodina
›
Levač
4min
4min
38min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
4 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
4/6 sprat
Jagodina
7min
5min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
201 €/m²
6 soba
·
308 m²
Jagodina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
6 €/m²
135 m²
Jagodina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
1.135 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
5/5 sprat
Jagodina
4min
4min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.500 €
1.766 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
1/6 sprat
Jagodina
4min
2min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
1.071 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
2/5 sprat
Jagodina
4min
5min
33min
Pogledaj oglas →
940
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
39.500 €
940 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Jagodina
›
Tabane
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
558 €/m²
Trosoban
·
215 m²
Jagodina
›
Pivara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
4 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
1/3 sprat
Jagodina
Pogledaj oglas →
5
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
4/6 sprat
Jagodina
›
Aqua park
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150 €
4 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
1/3 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
4/6 sprat
Jagodina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
9.500 €
153 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
Jagodina
›
Crnče
18min
Pogledaj oglas →
3
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130 €
3 €/m²
Jednosoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Jagodina
›
Strelište
Pogledaj oglas →
7
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
7 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
4/6 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.615 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 26 od 46