Pronađeno
894
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
824
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
2.267 €/m²
Petosoban
·
86 m²
Jagodina
›
Tavrića Obori
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
760
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
760 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Jagodina
›
Majur
4min
36min
50min
Pogledaj oglas →
396
/
464
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.000 €
396 €/m²
298 m²
Jagodina
›
Budžino Brdo
Pogledaj oglas →
1.2k
/
807
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.164 €/m²
73 m²
·
4/5 sprat
Jagodina
›
Tabane
Pogledaj oglas →
322
/
496
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
322 €/m²
160 m²
Jagodina
›
Dragocvet
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
4/7 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
3
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120 €
3 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Tabane
Pogledaj oglas →
3
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170 €
3 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
3/4 sprat
Jagodina
›
Tabane
Pogledaj oglas →
5
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190 €
5 €/m²
Jednosoban
·
42 m²
·
4/4 sprat
Jagodina
›
Tabane
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
3/4 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
8
/
5
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
8 €/m²
Garsonjera
·
19 m²
·
1/5 sprat
Jagodina
›
Sarina Međa
Pogledaj oglas →
5
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
6/7 sprat
Jagodina
›
Centar
2min
2min
22min
Pogledaj oglas →
10
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
5/7 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
6 €/m²
Petosoban
·
142 m²
·
4/4 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
6
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
1/6 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
33.000 €
228 €/m²
145 m²
Jagodina
›
Bagrdan
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
16.500 €
174 €/m²
95 m²
4zida
62.000 €
201 €/m²
308 m²
Jagodina
›
Bresje
10min
39min
49min
Pogledaj oglas →
611
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
611 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Jagodina
›
Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
364 €/m²
88 m²
Jagodina
›
Staro Lanište
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 22 od 45