Pronađeno
894
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.600 €
1.370 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
2/6 sprat
Jagodina
›
Vašarište
1min
1min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.200 €
1.490 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
6/7 sprat
Jagodina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.500 €
1.953 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
3/7 sprat
Jagodina
5min
4min
9min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.724 €
1.258 €/m²
Trosoban
·
88 m²
·
7/8 sprat
Jagodina
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.625 €
1.375 €/m²
Trosoban
·
103 m²
·
7/8 sprat
Jagodina
›
Vašarište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.600 €
1.300 €/m²
4.5 soba
·
152 m²
·
5/7 sprat
Jagodina
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.690 €
1.430 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
3/5 sprat
Jagodina
›
Centar
2min
3min
25min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.056 €/m²
Petosoban
·
180 m²
·
6/6 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
1k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.500 €
1.037 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Tabane
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.4k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.080 €
1.430 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/6 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
1.283 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/1 sprat
Jagodina
›
Strelište
4min
5min
40min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
279.508 €
1.265 €/m²
Trosoban
·
221 m²
Jagodina
1min
3min
24min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
1.400 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/4 sprat
Jagodina
›
Pivara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
813 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/3 sprat
Jagodina
›
Budžino Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.500 €
1.056 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
4/4 sprat
Jagodina
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.960 €
1.666 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
1/2 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
5min
1min
7min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.440 €
1.802 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
1/2 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.300 €
1.751 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
1/2 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.610 €
1.660 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
1/2 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
5min
1min
7min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.850 €
1.650 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/2 sprat
Jagodina
›
Aqua Park
5min
1min
7min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 45