Pronađeno
894
4zida
27.000 €
415 €/m²
65 m²
4zida
75.000 €
915 €/m²
82 m²
·
8/8 sprat
Jagodina
Pogledaj oglas →
287
/
371
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
287 €/m²
Trosoban
·
94 m²
Jagodina
›
Kočino Selo
Pogledaj oglas →
1.2k
/
682
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.154 €/m²
Trosoban
·
156 m²
Jagodina
›
Trnava
7min
21min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
325.000 €
616 €/m²
528 m²
Jagodina
›
Budžino Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
926 €/m²
270 m²
·
1/1 sprat
Jagodina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
229 €/m²
480 m²
Jagodina
›
Solaris
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
625 €/m²
6 soba
·
240 m²
Jagodina
Pogledaj oglas →
636
/
646
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
636 €/m²
162 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Levač
Pogledaj oglas →
1.8k
/
599
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
385.000 €
1.750 €/m²
220 m²
Jagodina
›
Đurđevo Brdo
4min
11min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
1.311 €/m²
61 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Siokovac
11min
Pogledaj oglas →
750
/
646
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
750 €/m²
40 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Levač
4min
4min
37min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.000 €
334 €/m²
353 m²
4zida
42.000 €
840 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Jagodina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
10.000 €
185 €/m²
54 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Glavinci
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.034 €/m²
58 m²
·
Suteren
Jagodina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.000 €
598 €/m²
271 m²
·
1/1 sprat
Jagodina
›
Šuljkovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
938 €/m²
32 m²
Jagodina
›
Crvene Livade
Pogledaj oglas →
561
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
561 €/m²
6 soba
·
285 m²
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
278
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
278 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Jagodina
›
Majur
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 16 od 45