Pronađeno
894
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.800 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
533
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
1.154 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
Jagodina
›
Voljavče
5min
9min
47min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.3k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.292 €/m²
89 m²
·
5/5 sprat
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
667 €/m²
75 m²
Jagodina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
609 €/m²
46 m²
4zida
230.000 €
639 €/m²
6 soba
·
360 m²
Jagodina
›
Tabane
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
1.967 €/m²
30 m²
·
1/1 sprat
Jagodina
›
Kupusara
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
658 €/m²
380 m²
Jagodina
›
Pivara
1min
6min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
360 €/m²
250 m²
Jagodina
›
Štipljanski Put
4min
13min
38min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
658 €/m²
228 m²
·
Suteren
Jagodina
1min
3min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
563 €/m²
400 m²
4zida
82.000 €
683 €/m²
120 m²
4zida
25.000 €
781 €/m²
32 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Crni Vrh
26min
Pogledaj oglas →
599
/
599
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
599 €/m²
192 m²
Jagodina
›
Đurđevo Brdo
5min
5min
6min
Pogledaj oglas →
855
/
496
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
855 €/m²
76 m²
·
1/1 sprat
Jagodina
›
Dragocvet
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
19.000 €
422 €/m²
45 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Lipar
6min
19min
Pogledaj oglas →
633
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
633 €/m²
60 m²
4zida
250.000 €
1.250 €/m²
200 m²
Jagodina
›
Topola
23min
37min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.273 €/m²
110 m²
Jagodina
›
Topola
23min
37min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
646
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
186.000 €
1.163 €/m²
160 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Levač
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 15 od 45