Pronađeno
894
oglasa
Sačuvaj pretragu
295
/
554
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
295 €/m²
95 m²
·
1/1 sprat
Jagodina
›
Ribare
7min
6min
Pogledaj oglas →
500
/
682
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
500 €/m²
150 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Trnava
7min
21min
Pogledaj oglas →
1k
/
670
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
1.015 €/m²
Trosoban
·
68 m²
Jagodina
›
Vašarište
5min
2min
27min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
186.000 €
1.576 €/m²
118 m²
Jagodina
1min
3min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.292 €/m²
Trosoban
·
89 m²
Jagodina
›
Pivara
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
715
/
670
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.500 €
715 €/m²
Trosoban
·
79 m²
Jagodina
›
Vašarište
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.2k
/
646
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
3.158 €/m²
Petosoban
·
57 m²
Jagodina
›
Levač
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
473 €/m²
317 m²
Jagodina
›
Tabane
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.000 €
278 €/m²
54 m²
Jagodina
›
Glavinci
Pogledaj oglas →
679
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
679 €/m²
265 m²
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
13.000 €
260 €/m²
50 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Donje Štiplje
Pogledaj oglas →
179
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
179 €/m²
280 m²
Jagodina
›
Majur
6min
37min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
225 €/m²
Petosoban
·
800 m²
Jagodina
›
Deonica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.1k
/
835
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.138 €/m²
181 m²
·
2/2 sprat
Jagodina
›
Kajsijar
5min
6min
29min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.066 €/m²
136 m²
Jagodina
›
Rit
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
778 €/m²
379 m²
Jagodina
›
Trnava
Pogledaj oglas →
523
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
523 €/m²
258 m²
Jagodina
›
Aqua Park
5min
5min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.000 €
557 €/m²
Petosoban
·
350 m²
Jagodina
›
Ribare
Pogledaj oglas →
1.2k
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
1.219 €/m²
6 soba
·
242 m²
Jagodina
›
Aqua Park
7min
5min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
978 €/m²
Dvosoban
·
138 m²
Jagodina
›
Ribarski Put
4min
5min
35min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 14 od 45