Pronađeno
894
oglasa
Sačuvaj pretragu
350
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
350 €/m²
200 m²
·
1/1 sprat
Jagodina
›
Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
475 €/m²
400 m²
·
Prizemlje
Jagodina
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
325.000 €
1.512 €/m²
Dvosoban
·
215 m²
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
310 €/m²
290 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Štipljanski Put
4min
13min
38min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.240 €
1.408 €/m²
30 m²
·
4/5 sprat
Jagodina
›
Sarina Međa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
12.000 €
300 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
Jagodina
›
Šuljkovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
186.000 €
1.028 €/m²
6 soba
·
181 m²
Jagodina
7min
4min
29min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
1.093 €/m²
270 m²
·
6/6 sprat
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
12.000 €
240 €/m²
Trosoban
·
50 m²
Jagodina
›
Lukar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
929
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
929 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Jagodina
›
Centar
3min
3min
23min
Pogledaj oglas →
393
/
646
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
393 €/m²
Petosoban
·
262 m²
Jagodina
›
Levač
1min
1min
24min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
279
/
682
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
24.000 €
279 €/m²
86 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Trnava
Pogledaj oglas →
850
/
607
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
850 €/m²
100 m²
4zida
50.000 €
1.190 €/m²
42 m²
·
Suteren
Jagodina
1min
3min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
325 €/m²
11 soba
·
400 m²
Jagodina
›
Budžino Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
893 €/m²
56 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Staro Lanište
Pogledaj oglas →
140
/
682
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
140 €/m²
200 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Trnava
Pogledaj oglas →
496
/
496
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
496 €/m²
Četvorosoban
·
131 m²
Jagodina
›
Dragocvet
9min
48min
Pogledaj oglas →
1k
/
807
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.028 €/m²
Četvorosoban
·
141 m²
Jagodina
›
Tabane
4min
3min
33min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
487 €/m²
6 soba
·
472 m²
Jagodina
›
Aqua Park
3min
3min
23min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 45