Pronađeno
894
4zida
45.000 €
1.184 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
5/4 sprat
Jagodina
›
Topola
Pogledaj oglas →
948
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
948 €/m²
Petosoban
·
115 m²
·
4/4 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200 €
8 €/m²
Jednosoban
·
24 m²
·
1/5 sprat
Jagodina
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
4 €/m²
59 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Ribarski Put
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
93.600 €
1.510 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
1/5 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
533
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
1.262 €/m²
61 m²
·
4/1 sprat
Jagodina
›
Voljavče
Pogledaj oglas →
584
/
938
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
584 €/m²
6 soba
·
274 m²
Jagodina
›
Aqua Park
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
708 €/m²
120 m²
4zida
24.000 €
300 €/m²
80 m²
4zida
11.000 €
367 €/m²
30 m²
4zida
115.000 €
254 €/m²
453 m²
Jagodina
›
Aqua Park
5min
5min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.020 €/m²
Dvosoban
·
98 m²
Jagodina
Pogledaj oglas →
2k
/
682
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
2.000 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
Jagodina
›
Trnava
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
30.000 €
536 €/m²
56 m²
·
Suteren
Jagodina
4min
7min
39min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
417 €/m²
6 soba
·
360 m²
Jagodina
›
Trnava
Pogledaj oglas →
210
/
599
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
210 €/m²
105 m²
Jagodina
›
Đurđevo Brdo
Pogledaj oglas →
765
/
464
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
765 €/m²
170 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Budžino Brdo
Pogledaj oglas →
567
/
824
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
567 €/m²
6 soba
·
300 m²
Jagodina
›
Tavrića obori
3min
8min
12min
4zida
83.000 €
769 €/m²
6 soba
·
108 m²
Jagodina
›
Pivara
2min
3min
23min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
464
/
464
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
464 €/m²
Četvorosoban
·
280 m²
Jagodina
›
Budžino Brdo
3min
3min
23min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 45