Pronađeno
13
oglasa
Sačuvaj pretragu
350
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
350 €/m²
200 m²
·
1/1 sprat
Jagodina
›
Majur
Pogledaj oglas →
313
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
313 €/m²
80 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Majur
Pogledaj oglas →
179
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
179 €/m²
280 m²
Jagodina
›
Majur
6min
37min
Pogledaj oglas →
633
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
633 €/m²
60 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Majur
Pogledaj oglas →
278
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
20.000 €
278 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Jagodina
›
Majur
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
595
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
595 €/m²
84 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Majur
Pogledaj oglas →
760
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
760 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Jagodina
›
Majur
4min
36min
50min
Pogledaj oglas →
611
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
44.000 €
611 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Jagodina
›
Majur
Pogledaj oglas →
250
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
50.000 €
250 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Jagodina
›
Majur
Pogledaj oglas →
667
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
40.000 €
667 €/m²
60 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Majur
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
421
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
98.000 €
421 €/m²
233 m²
·
2/2 sprat
Jagodina
›
Majur
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
71.000 €
206 €/m²
8 soba
·
344 m²
·
2/2 sprat
Jagodina
›
Majur
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
375
/
398
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
30.000 €
375 €/m²
80 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Majur
Pogledaj na:
nekretnine