Pronađeno
6
4zida
19.000 €
422 €/m²
45 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Lipar
6min
19min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
415 €/m²
964 m²
nekretnine
80.000 €
320 €/m²
Trosoban
·
250 m²
·
3/3 sprat
Jagodina
›
Lipar
6min
12min
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
110.000 €
458 €/m²
7 soba
·
240 m²
·
2/2 sprat
Jagodina
›
Lipar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.000 €
2 €/m²
984 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Lipar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
270.000 €
551 €/m²
490 m²
Jagodina
›
Lipar
Pogledaj na:
nekretnine