Pronađeno
4
4zida
30.000 €
300 €/m²
100 m²
4zida
250.000 €
649 €/m²
385 m²
Jagodina
›
Končarevo
12min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
43.000 €
518 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
2/2 sprat
Jagodina
›
Končarevo
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
16.000 €
242 €/m²
66 m²
Jagodina
›
Končarevo
Pogledaj na:
nekretnine