Pronađeno
232
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.532 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Centar
4min
6min
33min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
1.800 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
2/2 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.037 €/m²
Četvorosoban
·
164 m²
·
4/4 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.493 €/m²
134 m²
·
3/3 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.240 €
1.359 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
2/5 sprat
Jagodina
›
Centar
1min
3min
24min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
1.733 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
6/9 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
1.900 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.053 €/m²
Troiposoban
·
114 m²
·
3/3 sprat
Jagodina
›
Centar
1min
1min
24min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.000 €
1.595 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
2/4 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
1.182 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
4/5 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
1.113 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
5/6 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.250 €
1.150 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
1/3 sprat
Jagodina
›
Centar
1min
3min
24min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
1.235 €/m²
Troiposoban
·
85 m²
·
5/5 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.072 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
8/8 sprat
Jagodina
›
Centar
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
1.300 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
Prizemlje
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
1.010 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
4/4 sprat
Jagodina
›
Centar
3min
4min
29min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
1.242 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
10/11 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.520 €
1.526 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.235 €
1.508 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
4/5 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.840 €
1.511 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
3/5 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 12