Pronađeno
232
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
24.133 €
1.225 €/m²
19.7 m²
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
29.081 €
1.225 €/m²
23.74 m²
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
21.340 €
1.225 €/m²
17.42 m²
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
25.112 €
1.225 €/m²
20.5 m²
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
20.360 €
1.225 €/m²
16.62 m²
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
22.197 €
1.225 €/m²
18.12 m²
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
20.984 €
1.225 €/m²
17.13 m²
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
390.000 €
7.800 €/m²
50 m²
·
Suteren
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
62.000 €
1.216 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/3 sprat
Jagodina
›
Centar
5min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
3 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
3/5 sprat
Jagodina
›
Centar
Pogledaj oglas →
4
/
6
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
4 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
2/4 sprat
Jagodina
›
Centar
8min
2min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.000 €/m²
170 m²
·
1/5 sprat
Jagodina
›
Centar
1min
1min
24min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 12