Pronađeno
232
halooglasi
122.400 €
1.800 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/3 sprat
Irig
›
Banja Vrdnik
Pogledaj oglas →
733
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
733 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
790
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.450 €
790 €/m²
6 soba
·
150 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
515.000 €
1.988 €/m²
8 soba
·
259 m²
Irig
5min
3min
6min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.948 €/m²
10 soba
·
77 m²
Irig
›
Vrdnik
11min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.907 €/m²
86 m²
·
1/1 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.050.000 €
7.241 €/m²
7 soba
·
145 m²
Irig
5min
3min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
4.952 €/m²
Trosoban
·
52 m²
Irig
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.151 €/m²
Trosoban
·
139 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
4.7k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
391.400 €
4.716 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
747
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
747 €/m²
Dvosoban
·
87 m²
Irig
›
Jazak
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.115 €/m²
Petosoban
·
130 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
720
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
720 €/m²
Petosoban
·
229 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.214 €/m²
10 soba
·
70 m²
·
2/4 sprat
Irig
›
Velika Remeta
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.200 €/m²
50 m²
·
3/1 sprat
Irig
›
Velika Remeta
12min
41min
1min
5min
Pogledaj oglas →
661
/
783
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
661 €/m²
Trosoban
·
189 m²
Irig
›
Krušedol Prnjavor
13min
34min
4zida
735.000 €
2.561 €/m²
Petosoban
·
287 m²
Irig
›
Širi centar
5min
3min
6min
4zida
278.000 €
159 €/m²
Četvorosoban
·
1744 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
329.600 €
756 €/m²
Petosoban
·
436 m²
Irig
›
Velika Remeta
12min
41min
1min
5min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.608 €/m²
79 m²
·
Suteren
Irig
›
Vrdnik
5min
3min
6min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 12