Pronađeno
232
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
119.322 €
1.808 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
1/3 sprat
Irig
›
Milice Stojadinović Srpkinje
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
132.600 €
1.457 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
5/5 sprat
Irig
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
28.000 €
25 €/m²
1136 m²
Irig
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
85.000 €
9 €/m²
8973 m²
Irig
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
93.000 €
14 €/m²
6559 m²
Irig
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.630 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Irig
›
Vrdnik
4min
8min
6min
12min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.825 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
3/5 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
3 €/m²
600 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
baknekretnine.rs
45.000 €
300 €/m²
10 soba
·
150 m²
kompasnekretnine.rs
489.600 €
114 €/m²
4290 m²
Irig
Pogledaj oglas →
783
/
783
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
kompasnekretnine.rs
147.900 €
783 €/m²
189 m²
kompasnekretnine.rs
149.350 €
1.678 €/m²
Troiposoban
·
89 m²
·
1/5 sprat
Irig
›
Palilula
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 12