Pronađeno
127
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
1.115 €/m²
Petosoban
·
130 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
720
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
720 €/m²
Petosoban
·
229 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
278.000 €
159 €/m²
Četvorosoban
·
1744 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.608 €/m²
79 m²
·
Suteren
Irig
›
Vrdnik
5min
3min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
412.000 €
4.247 €/m²
97 m²
4zida
740.000 €
1.869 €/m²
396 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.550.000 €
1.802 €/m²
860 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.009.400 €
1.999 €/m²
505 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.205.000 €
3.608 €/m²
334 m²
·
2/2 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
682
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
682 €/m²
Dvosoban
·
176 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
260.000 €
1.182 €/m²
Četvorosoban
·
220 m²
Irig
›
Vrdnik
7min
11min
10min
16min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
315.000 €
2.480 €/m²
Četvorosoban
·
127 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
963
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
963 €/m²
Dvosoban
·
82 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.714 €/m²
Jednosoban
·
70 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.392 €/m²
Trosoban
·
148 m²
Irig
›
Vrdnik
6min
9min
7min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.000 €
736 €/m²
8 soba
·
333 m²
Irig
›
Vrdnik
8min
15min
11min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
179 €/m²
Petosoban
·
475 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
10min
6min
7min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.000 €
1.321 €/m²
6 soba
·
280 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
17min
9min
20min
Pogledaj oglas →
1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.000 €
1.029 €/m²
Trosoban
·
140 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
228.800 €
1.285 €/m²
6 soba
·
178 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 7