Pronađeno
127
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.400 €
1.957 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
1/2 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
1.900 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/5 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.800 €
1.850 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/5 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.853 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
·
3/5 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.000 €
2.153 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
1/2 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.000 €
2.113 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
Suteren
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.900 €
1.266 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
2/4 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.600 €
2.635 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
Suteren
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
273.000 €
1.358 €/m²
Trosoban
·
201 m²
·
3/3 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.800 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
1/2 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.000 €
2.378 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
1/3 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.250 €
1.850 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/5 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
2.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.900 €
2.463 €/m²
Dvosoban
·
36.5 m²
·
1/3 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.610 €
2.105 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2/3 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
733
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
733 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
790
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.450 €
790 €/m²
6 soba
·
150 m²
Irig
›
Vrdnik
5min
11min
9min
16min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.948 €/m²
10 soba
·
77 m²
Irig
›
Vrdnik
11min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.907 €/m²
86 m²
·
1/1 sprat
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.151 €/m²
Trosoban
·
139 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
4.7k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
391.400 €
4.716 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
Irig
›
Vrdnik
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 7