Pronađeno
20
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
1.214 €/m²
10 soba
·
70 m²
·
2/4 sprat
Irig
›
Velika Remeta
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.200 €/m²
50 m²
·
3/1 sprat
Irig
›
Velika Remeta
12min
41min
1min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
329.600 €
756 €/m²
Petosoban
·
436 m²
Irig
›
Velika Remeta
12min
41min
1min
5min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
2.185 €/m²
66 m²
Irig
›
Velika Remeta
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.040 €
2.415 €/m²
29 m²
·
1/1 sprat
Irig
›
Velika Remeta
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.000 €
206 €/m²
Petosoban
·
553 m²
Irig
›
Velika Remeta
12min
41min
1min
5min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
1.875 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
Irig
›
Velika Remeta
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.900 €
1.776 €/m²
Petosoban
·
54 m²
Irig
›
Velika Remeta
11min
6min
9min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
634
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.550 €
634 €/m²
Trosoban
·
138 m²
Irig
›
Velika Remeta
Pogledaj oglas →
687
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.900 €
687 €/m²
Petosoban
·
144 m²
Irig
›
Velika Remeta
5min
28min
26min
30min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.500 €
792 €/m²
6 soba
·
455 m²
Irig
›
Velika Remeta
12min
41min
1min
5min
Pogledaj oglas →
572
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
572 €/m²
Petosoban
·
173 m²
Irig
›
Velika Remeta
10min
39min
8min
13min
Pogledaj oglas →
764
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.560 €
764 €/m²
Četvorosoban
·
205 m²
Irig
›
Velika Remeta
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
329.600 €
1.491 €/m²
9 soba
·
221 m²
Irig
›
Velika Remeta
12min
41min
1min
5min
Pogledaj oglas →
578
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
52.000 €
578 €/m²
Jednosoban
·
90 m²
Irig
›
Velika Remeta
Pogledaj oglas →
824
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
156.600 €
824 €/m²
Petosoban
·
190 m²
Irig
›
Velika Remeta
Pogledaj oglas →
596
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
175.100 €
596 €/m²
Petosoban
·
294 m²
Irig
›
Velika Remeta
Pogledaj oglas →
753
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
97.850 €
753 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Irig
›
Velika Remeta
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
73.000 €
1.014 €/m²
Dvosoban
·
72 m²
Irig
›
Velika Remeta
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.000 €
1.427 €/m²
Dvosoban
·
75 m²
·
Prizemlje
Irig
›
Velika Remeta
13min
47min
7min
3min