Pronađeno
7
halooglasi
95.000 €
2.262 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/1 sprat
Irig
›
Banja Vrdnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
122.400 €
1.800 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/3 sprat
Irig
›
Banja Vrdnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
600 €/m²
Petosoban
·
100 m²
Irig
›
Banja Vrdnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
499.000 €
8.603 €/m²
Petosoban
·
58 m²
Irig
›
Banja Vrdnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
35.000 €
398 €/m²
Trosoban
·
88 m²
Irig
›
Banja Vrdnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
56.650 €
858 €/m²
Jednosoban
·
66 m²
Irig
›
Banja Vrdnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180.000 €
2.308 €/m²
Trosoban
·
78 m²
Irig
›
Banja Vrdnik