Pronađeno
505
4zida
95.000 €
833 €/m²
Trosoban
·
114 m²
Inđija
4min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.600 €
1.760 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/3 sprat
Inđija
5min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.915 €/m²
Trosoban
·
94 m²
·
1/3 sprat
Inđija
2min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.800 €/m²
Petosoban
·
100 m²
Inđija
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.058 €/m²
Petosoban
·
104 m²
Inđija
›
Čortanovci
13min
4min
29min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 26 od 26