Pronađeno
29
oglasa
Sačuvaj pretragu
741
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
741 €/m²
Četvorosoban
·
216 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
2min
38min
5min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.000 €
1.078 €/m²
10 soba
·
64 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
13min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.1k
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.000 €
1.074 €/m²
10 soba
·
81 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.5k
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
1.533 €/m²
10 soba
·
75 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
2.4k
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
2.359 €/m²
131 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
5min
26min
Pogledaj oglas →
604
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
604 €/m²
Trosoban
·
91 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
892
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
192.610 €
892 €/m²
216 m²
·
1. sprat
Inđija
›
Novi Slankamen
5min
26min
Pogledaj oglas →
714
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
714 €/m²
Jednosoban
·
70 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
612
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
612 €/m²
Jednosoban
·
260 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
571
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.900 €
571 €/m²
Jednosoban
·
280 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
568
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.000 €
568 €/m²
280 m²
·
Suteren
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
1k
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
41.500 €
1.038 €/m²
40 m²
·
1/1 sprat
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
1.5k
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
1.519 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
694 €/m²
Trosoban
·
360 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
771
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
771 €/m²
227 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
495
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
495 €/m²
6 soba
·
200 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300 €
4 €/m²
320 m²
·
Suteren
Inđija
›
Novi Slankamen
4min
31min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300 €
4 €/m²
300 m²
·
Suteren
Inđija
›
Novi Slankamen
3min
31min
1min
Pogledaj oglas →
611
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
55.000 €
611 €/m²
Dvosoban
·
90 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
715
/
715
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.500 €
715 €/m²
Petosoban
·
216 m²
Inđija
›
Novi Slankamen
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2