Pronađeno
44
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
35.000 €
40 €/m²
870 m²
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
1.7k
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.140 €
1.733 €/m²
82 m²
·
1. sprat
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.000 €
171 €/m²
8 soba
·
650 m²
Inđija
›
Krčedin
5min
5min
Pogledaj oglas →
721
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.100 €
721 €/m²
Petosoban
·
100 m²
Inđija
›
Krčedin
11min
38min
Pogledaj oglas →
940
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
940 €/m²
83 m²
·
Suteren
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
445
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.000 €
445 €/m²
Dvosoban
·
128 m²
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
736
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
736 €/m²
Trosoban
·
163 m²
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
862
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
212.000 €
862 €/m²
Jednosoban
·
246 m²
Inđija
›
Krčedin
5min
3min
4zida
450.000 €
900 €/m²
6 soba
·
500 m²
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
559
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.700 €
559 €/m²
Trosoban
·
105 m²
·
Prizemlje
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
574
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.000 €
574 €/m²
Trosoban
·
115 m²
Inđija
›
Krčedin
10min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
1.087 €/m²
Trosoban
·
127 m²
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
1.7k
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
1.667 €/m²
10 soba
·
33 m²
·
2/3 sprat
Inđija
›
Krčedin
5min
12min
19min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
nekretnineapartman.rs
289
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
66.950 €
289 €/m²
232 m²
Inđija
›
Krčedin
5min
12min
19min
Pogledaj oglas →
588
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
588 €/m²
Jednosoban
·
114 m²
Inđija
›
Krčedin
5min
12min
19min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.679 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
1.8k
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
1.788 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
1.1k
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
1.068 €/m²
Četvorosoban
·
73 m²
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
1.4k
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.415 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
Inđija
›
Krčedin
14min
Pogledaj oglas →
826
/
862
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
826 €/m²
Jednosoban
·
115 m²
Inđija
›
Krčedin
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3