Pronađeno
266
4zida
63.000 €
685 €/m²
92 m²
4zida
115.000 €
1.855 €/m²
62 m²
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
875 €/m²
64 m²
4zida
150.000 €
1.042 €/m²
144 m²
4zida
14.000 €
737 €/m²
19 m²
Ćuprija
›
Centar
3min
41min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.500 €
837 €/m²
83 m²
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
946 €/m²
37 m²
·
Prizemlje
Ćuprija
Pogledaj oglas →
3
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
3 €/m²
252 m²
4zida
4.400 €
40 €/m²
110 m²
·
Prizemlje
Ćuprija
›
Mijatovac
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.585 €
1.353 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
5/6 sprat
Ćuprija
›
Centar
3min
41min
1min
7min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240.000 €
2.124 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
4. sprat
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.468 €
1.335 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
5/6 sprat
Ćuprija
›
Centar
3min
41min
1min
7min
Pogledaj oglas →
917
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
49.500 €
917 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
4/4 sprat
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
727 €/m²
Jednoiposoban
·
55 m²
·
1/3 sprat
Ćuprija
4min
38min
3min
10min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.730 €
1.286 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
4zida
45.000 €
978 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
Suteren
Ćuprija
4min
38min
3min
10min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.720 €
1.356 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
5/6 sprat
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.422 €
1.326 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
5/6 sprat
Ćuprija
›
Centar
3min
41min
1min
7min
Pogledaj oglas →
914
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
184.536 €
914 €/m²
Četvorosoban
·
202 m²
·
6/6 sprat
Ćuprija
›
Centar
3min
41min
1min
7min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.470 €
1.335 €/m²
Trosoban
·
79 m²
·
2/6 sprat
Ćuprija
›
Centar
3min
41min
1min
7min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 14