Pronađeno
111
oglasa
Sačuvaj pretragu
608
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
608 €/m²
Petosoban
·
477 m²
·
6/6 sprat
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
789
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
789 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
4/5 sprat
Ćuprija
›
Centar
5min
40min
1min
7min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.200 €
1.600 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
3/5 sprat
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.287 €
1.225 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
Suteren
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.102 €/m²
Jednoiposoban
·
59 m²
·
3/3 sprat
Ćuprija
›
Centar
4min
42min
4min
2min
Pogledaj oglas →
919
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.000 €
919 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
2/2 sprat
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.897 €
1.375 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
Suteren
Ćuprija
›
Centar
4min
42min
1min
4min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.339 €
1.245 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
5/5 sprat
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.870 €
1.431 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
1/5 sprat
Ćuprija
›
Centar
2min
43min
4min
10min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
1.400 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
1/1 sprat
Ćuprija
›
Centar
3min
41min
1min
7min
Pogledaj oglas →
3
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
3 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
4/4 sprat
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
9 €/m²
Garsonjera
·
17 m²
·
4/4 sprat
Ćuprija
›
Centar
3min
41min
1min
7min
Pogledaj oglas →
6
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
6 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
3/3 sprat
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
4
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
4 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
Suteren
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
6
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
6 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
Suteren
Ćuprija
›
Centar
3min
41min
1min
7min
Pogledaj oglas →
5
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
240 €
5 €/m²
Jednosoban
·
48 m²
·
1/5 sprat
Ćuprija
›
Centar
1min
43min
1min
5min
Pogledaj oglas →
3
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170 €
3 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/2 sprat
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
9
/
4
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
9 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
1/1 sprat
Ćuprija
›
Centar
3min
41min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
winnerteam.rs
600 €
5 €/m²
130 m²
·
2/6 sprat
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
536
/
569
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
75.000 €
536 €/m²
Trosoban
·
140 m²
·
2/2 sprat
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
← Prethodna
Strana 4 od 6