Pronađeno
266
4zida
40.000 €
548 €/m²
73 m²
·
4/5 sprat
Ćuprija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
1.067 €/m²
45 m²
·
1/2 sprat
Ćuprija
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
433 €/m²
300 m²
Ćuprija
›
Senje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.500 €
161 €/m²
Trosoban
·
115 m²
Ćuprija
›
Jovac
Pogledaj oglas →
283
/
277
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
283 €/m²
300 m²
Ćuprija
›
Tonja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
38.000 €
633 €/m²
Trosoban
·
60 m²
Ćuprija
›
Mijatovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
605 €/m²
86 m²
·
Suteren
Ćuprija
›
Mijatovac
Pogledaj oglas →
401
/
569
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
401 €/m²
137 m²
Ćuprija
›
Centar
3min
41min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
429 €/m²
Petosoban
·
140 m²
Ćuprija
›
Jovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
419 €/m²
155 m²
·
Prizemlje
Ćuprija
4min
38min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
223 €/m²
292 m²
Ćuprija
›
Mijatovac
10min
46min
44min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
591 €/m²
110 m²
Ćuprija
›
Senje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.250 €/m²
200 m²
Ćuprija
4min
38min
3min
10min
Pogledaj oglas →
307
/
277
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
13.500 €
307 €/m²
44 m²
4zida
127.000 €
363 €/m²
350 m²
·
Suteren
Ćuprija
›
Novo naselje
4min
1min
2min
46min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
3.600 €/m²
50 m²
Ćuprija
4min
38min
3min
10min
Pogledaj oglas →
485
/
569
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
485 €/m²
204 m²
·
Suteren
Ćuprija
›
Centar
3min
41min
1min
7min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.188 €/m²
160 m²
·
Suteren
Ćuprija
›
Novo naselje
4min
1min
1min
Pogledaj oglas →
366
/
569
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
366 €/m²
232 m²
Ćuprija
›
Centar
3min
41min
1min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
389 €/m²
334 m²
Ćuprija
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 14