Pronađeno
64
4zida
79.950 €
1.950 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
1/8 sprat
Čajetina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.900 €
2.295 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
1/8 sprat
Čajetina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.900 €
2.050 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
5/8 sprat
Čajetina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.444 €
1.938 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
5/7 sprat
Čajetina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.600 €
2.195 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
5/6 sprat
Čajetina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
2.185 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
Suteren
Čajetina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.000 €
2.154 €/m²
Jednosoban
·
26 m²
·
1/7 sprat
Čajetina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.000 €
2.200 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
Čajetina
Pogledaj oglas →
2.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
2.250 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
Suteren
Čajetina
›
Širi centar
4zida
84.400 €
2.344 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
4/8 sprat
Čajetina
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.350 €
1.650 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
1/4 sprat
Čajetina
›
Centar
4min
7min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
2.543 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
6/9 sprat
Čajetina
3min
4min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
8 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
1/4 sprat
Čajetina
8min
7min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
110.000 €
2.200 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/5 sprat
Čajetina
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
90.000 €
1.837 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2. sprat
Čajetina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
110.000 €
1.158 €/m²
Dvosoban
·
95 m²
Čajetina
›
Rudine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
119.000 €
2.833 €/m²
Trosoban
·
42 m²
Čajetina
›
Ulica božura
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
225.000 €
1.552 €/m²
Jednosoban
·
145 m²
·
Prizemlje
Čajetina
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
2 €/m²
150 m²
Čajetina
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
48.000 €
906 €/m²
Jednosoban
·
53 m²
·
Suteren
Čajetina
›
Sirogojno
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 4