Pronađeno
64
4zida
58.000 €
1.289 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
Čajetina
›
Šljivovica
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.688 €/m²
Trosoban
·
77 m²
Čajetina
›
Centar
4zida
199.990 €
939 €/m²
10 soba
·
213 m²
Čajetina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.900 €
699 €/m²
100 m²
·
1/2 sprat
Čajetina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
1.267 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
Čajetina
›
Dobroselica
4zida
73.000 €
1.431 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
Čajetina
›
Centar
4zida
77.000 €
642 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Čajetina
›
Gostilje
22min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.950 €
1.950 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
1/8 sprat
Čajetina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
76.000 €
1.900 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
4/8 sprat
Čajetina
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
66.600 €
1.850 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
4/8 sprat
Čajetina
›
Centar
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.900 €
2.050 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
5/8 sprat
Čajetina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
1.786 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Čajetina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
1.066 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
Čajetina
›
Rožanstvo
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
61.000 €
1.564 €/m²
Trosoban
·
39 m²
·
Suteren
Čajetina
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
125.000 €
1.618 €/m²
Trosoban
·
77.25 m²
·
1/1 sprat
Čajetina
›
Jablanica
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
1.846 €/m²
Dvosoban
·
32.5 m²
·
4/4 sprat
Čajetina
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.313 €/m²
Četvorosoban
·
99 m²
Čajetina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.083 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
1/3 sprat
Čajetina
8min
6min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.600 €
2.200 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/4 sprat
Čajetina
Pogledaj na:
4zida
baknekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.102 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
3/4 sprat
Čajetina
3min
5min
5min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 4