Pronađeno
229
halooglasi
53.500 €
695 €/m²
77 m²
Čačak
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
7 €/m²
77 m²
Čačak
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
9 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
3/4 sprat
Čačak
›
Kej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
3 €/m²
650 m²
Čačak
›
Prislonica
6min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
2/3 sprat
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200 €
5 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
5/6 sprat
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
13 €/m²
77 m²
Čačak
›
Avenija Lipa I
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
4/6 sprat
Čačak
›
Avenija Lipa I
5min
2min
2min
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180 €
7 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
1/1 sprat
Čačak
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.000 €
1.009 €/m²
Petosoban
·
108 m²
Čačak
›
Ljubić
4min
4min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
90.474 €
2.742 €/m²
Dvosoban
·
33 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
138.091 €
4.185 €/m²
Trosoban
·
33 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
5 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
5/5 sprat
Čačak
5min
2min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
463 €/m²
6 soba
·
164 m²
Čačak
›
Trnava
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
2/5 sprat
Čačak
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
1.364 €/m²
Petosoban
·
132 m²
·
3/3 sprat
Čačak
›
Čačak - Centar
4min
9min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
8.438 €/m²
Petosoban
·
32 m²
Čačak
9min
6min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
1.422 €/m²
Četvorosoban
·
109 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.439 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
Prizemlje
Čačak
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
131.535 €
1.500 €/m²
Trosoban
·
87.69 m²
·
3/6 sprat
Čačak
›
Hotel Morava
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 9 od 12