Pronađeno
229
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.091 €
1.705 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
·
4/6 sprat
Čačak
›
Čačak - Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.429 €
1.710 €/m²
Četvorosoban
·
64 m²
·
3/6 sprat
Čačak
›
Čačak - Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.658 €
1.694 €/m²
Četvorosoban
·
73 m²
·
6/6 sprat
Čačak
›
Čačak - Centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.835 €
1.689 €/m²
Četvorosoban
·
68 m²
·
4/6 sprat
Čačak
›
Čačak - Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.282 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.500 €
2.064 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
4/6 sprat
Čačak
5min
5min
2min
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
1.429 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
4/4 sprat
Čačak
›
Hotel Morava
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.115 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
5/5 sprat
Čačak
›
Hotel Morava
6min
6min
2min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
locusnekretnine.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
1.538 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
Prizemlje
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
1.533 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
5/6 sprat
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.500 €
1.548 €/m²
Trosoban
·
52 m²
·
3/5 sprat
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.000 €
1.565 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/4 sprat
Čačak
1min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.532 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
4/6 sprat
Čačak
1min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
7 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/13 sprat
Čačak
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/5 sprat
Čačak
›
Centar
4zida
1.000 €
31 €/m²
Trosoban
·
32 m²
·
3/5 sprat
Čačak
›
Avenija Lipa I
2min
2min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
6/7 sprat
Čačak
›
Kej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
7 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
5/5 sprat
Čačak
4min
1min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
4zida
250 €
11 €/m²
22 m²
·
Suteren
Čačak
›
Čačak - Centar
5min
5min
2min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 12