Pronađeno
229
4zida
40.000 €
533 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Čačak
›
Premeća
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
29.999 €
500 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Čačak
›
Donja Gorevnica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
114.835 €
3.480 €/m²
Trosoban
·
33 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
165.000 €
6.875 €/m²
Petosoban
·
24 m²
·
Prizemlje
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
65.000 €
1.625 €/m²
40 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
850 €
10 €/m²
83 m²
Čačak
›
Konjevići
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.430 €
11 €/m²
130 m²
Čačak
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.000 €
3 €/m²
600 m²
Čačak
›
Preljina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
11 €/m²
40 m²
Čačak
›
Ljubić kej
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
6 €/m²
157 m²
·
1/1 sprat
Čačak
›
Atenica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
3 €/m²
724 m²
·
Suteren
Čačak
›
Preljina
7min
44min
15min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.000 €
5 €/m²
933 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
11 €/m²
65 m²
·
Suteren
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.900 €
22 €/m²
85 m²
·
Suteren
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
6.000 €
6 €/m²
1000 m²
Čačak
›
Viljuša
4zida
2.600 €
5 €/m²
525 m²
Čačak
3min
4min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300 €
10 €/m²
125 m²
Čačak
›
Čačak - Centar
7min
5min
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
9 €/m²
35 m²
·
1. sprat
Čačak
›
Čačak - Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
7 €/m²
132 m²
·
2/2 sprat
Čačak
›
Čačak - Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
40 m²
·
Suteren
Čačak
›
Alvadžinica
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 4 od 12