Pronađeno
229
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
110.000 €
1.058 €/m²
104 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
120.000 €
2.182 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
Prizemlje
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
130.000 €
1.625 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
142.057 €
1.550 €/m²
Trosoban
·
91.65 m²
·
1/6 sprat
Čačak
›
Alvadžinica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
145.000 €
2.266 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
187.500 €
7.500 €/m²
Petosoban
·
25 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
205.000 €
2.733 €/m²
Četvorosoban
·
75 m²
·
Prizemlje
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
250.000 €
2.841 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
Prizemlje
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
68 m²
·
1. sprat
Čačak
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 12