Pronađeno
229
halooglasi
350 €
11 €/m²
33 m²
Čačak
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
locusnekretnine.com
500 €
7 €/m²
75 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
950 €
17 €/m²
57 m²
·
Suteren
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
1.000 €
12 €/m²
83 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
1.000 €
11 €/m²
Dvosoban
·
92 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.000 €
9 €/m²
Trosoban
·
110 m²
Čačak
›
Preljina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
1.430 €
11 €/m²
130 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.800 €
11 €/m²
160 m²
locusnekretnine.com
4.600 €
24 €/m²
191 m²
·
Prizemlje
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
4.600 €
5 €/m²
920 m²
Čačak
›
Trnava
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
34.998 €
467 €/m²
Četvorosoban
·
75 m²
Čačak
›
Riđage
Pogledaj oglas →
538
/
542
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
538 €/m²
Trosoban
·
65 m²
Čačak
›
Grad Čačak
12min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
42.000 €
1.200 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
5/5 sprat
Čačak
›
Ljubić kej
2min
4min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
locusnekretnine.com
49.710 €
3.551 €/m²
14 m²
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
1.250 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
5/5 sprat
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.000 €
1.641 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
4/5 sprat
Čačak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.596 €/m²
Jednosoban
·
47 m²
·
4/6 sprat
Čačak
4min
3min
1min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
1.500 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
5/10 sprat
Čačak
›
Čačak - Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.000 €
671 €/m²
Trosoban
·
140 m²
Čačak
›
Atenica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 12