Pronađeno
27
halooglasi
4.500 €
64 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Boljevac
›
Bačevica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
10.000 €
370 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
Boljevac
›
Jablanica
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
941.000 €
2.158 €/m²
436 m²
Boljevac
›
Boljevac Selo
7min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
15.500 €
242 €/m²
64 m²
Boljevac
7min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
449 €/m²
49 m²
Boljevac
›
Krivi Vir
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
angazman-nekretnine.rs
18.000 €
0 €/m²
Jednosoban
·
38963 m²
Boljevac
›
Ilino
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
angazman-nekretnine.rs
23.000 €
0 €/m²
Dvosoban
·
57277 m²
Boljevac
›
Mali Izvor
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2