Pronađeno
257
halooglasi
160.000 €
1.345 €/m²
119 m²
·
Suteren
Beograd
›
Žarkovo
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
182.832 €
2.575 €/m²
Četvorosoban
·
71 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Žarkovo
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.230 €
2.582 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Žarkovo
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
8 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Žarkovo
Pogledaj oglas →
5
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
5 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Žarkovo
Pogledaj oglas →
15
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
290 €
15 €/m²
Jednosoban
·
20 m²
·
10/10 sprat
Beograd
›
Žarkovo
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
7 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Žarkovo
5min
2min
3min
14min
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Žarkovo
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
Beograd
›
Žarkovo
Pogledaj oglas →
7
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
7 €/m²
Garsonjera
·
40 m²
Beograd
›
Žarkovo
Pogledaj oglas →
14
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
14 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Žarkovo
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
2.410 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Žarkovo
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
320 €
10 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Žarkovo
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
10 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
Suteren
Beograd
›
Žarkovo
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
212.800 €
2.800 €/m²
Troiposoban
·
76 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Žarkovo
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
9 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Žarkovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
3.393 €/m²
28 m²
halooglasi
250 €
14 €/m²
18 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Žarkovo
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Žarkovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
Beograd
›
Žarkovo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 12 od 13