Pronađeno
44
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.9k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
150.000 €
2.941 €/m²
Trosoban
·
51 m²
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
4.9k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
186.500 €
4.908 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj na:
cityexpert
nekretnine
4zida
halooglasi
3.8k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
418.282 €
3.803 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
2/7 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
20
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
20 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
12
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
550 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
12
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
650 €
12 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
13 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
4.3k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
145.000 €
4.265 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
1/4 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
408.526 €
3.818 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
13 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
12
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
700 €
12 €/m²
Dvosoban
·
57 m²
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
13 €/m²
Garsonjera
·
35 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
17
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600 €
17 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.100 €
13 €/m²
Trosoban
·
86 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
14
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
750 €
14 €/m²
Trosoban
·
54 m²
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.500 €
17 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
5/9 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
9
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva
Pogledaj oglas →
11
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Vukov spomenik, Centar, Širi centar, Zvezdara bez Mirijeva