Pronađeno
37
oglasa
Sačuvaj pretragu
743
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
743 €/m²
Petosoban
·
202 m²
·
Suteren
Beograd
›
Vrčin
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
borovicnekretnine.rs
999
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
89.900 €
999 €/m²
Dvoiposoban
·
90 m²
Beograd
›
Vrčin
Pogledaj oglas →
1.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.000 €
1.381 €/m²
Petosoban
·
134 m²
Beograd
›
Vrčin
Pogledaj oglas →
2.8k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
2.786 €/m²
Dvosoban
·
70 m²
Beograd
›
Vrčin
Pogledaj oglas →
974
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
148.000 €
974 €/m²
Četvorosoban
·
152 m²
Beograd
›
Vrčin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500.000 €
1.161 €/m²
2154 m²
Beograd
›
Vrčin
11min
14min
24min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
813
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.000 €
813 €/m²
182 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Vrčin
Pogledaj oglas →
980
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.000 €
980 €/m²
Petosoban
·
151 m²
Beograd
›
Vrčin
Pogledaj oglas →
926
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
926 €/m²
Petosoban
·
270 m²
Beograd
›
Vrčin
5min
8min
11min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
825.000 €
3.367 €/m²
Petosoban
·
245 m²
Beograd
›
Vrčin
7min
8min
28min
43min
Pogledaj oglas →
979
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.000 €
979 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Beograd
›
Vrčin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
800 €
16 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Beograd
›
Vrčin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150 €
6 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Vrčin
Pogledaj oglas →
725
/
1.1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
725 €/m²
6 soba
·
200 m²
Beograd
›
Vrčin
7min
21min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
45.000 €
357 €/m²
126 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Vrčin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
teofilnekretnine.com
100.000 €
1.667 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Vrčin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
282 €/m²
8 soba
·
365 m²
Beograd
›
Vrčin
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2