Pronađeno
44
halooglasi
100 €
8 €/m²
12 m²
Beograd
›
Voždovačka crkva
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
243.000 €
2.761 €/m²
Trosoban
·
88 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Voždovačka crkva
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
3.571 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Voždovačka crkva
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
299.000 €
3.477 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Voždovačka crkva
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
559.800 €
3.600 €/m²
Četvorosoban
·
155.5 m²
·
7/8 sprat
Beograd
›
Voždovačka crkva
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
161.900 €
3.520 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Voždovačka crkva
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.200 €
10 €/m²
520 m²
4zida
6.000 €
9 €/m²
635 m²
Beograd
›
Voždovačka crkva
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.600 €
8 €/m²
550 m²
·
Suteren
Beograd
›
Voždovačka crkva
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.600 €
8 €/m²
197 m²
Beograd
›
Voždovačka crkva
2min
1min
2min
16min
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
11 €/m²
Dvoiposoban
·
41 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Voždovačka crkva
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
8 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Voždovačka crkva
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
11 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Voždovačka crkva
3min
1min
2min
14min
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
10 €/m²
Četvorosoban
·
122 m²
·
5/6 sprat
Beograd
›
Voždovačka crkva
3min
3min
3min
5min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.000 €
7 €/m²
750 m²
·
Suteren
Beograd
›
Voždovačka crkva
2min
1min
2min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.600 €
12 €/m²
300 m²
4zida
4.200 €
8 €/m²
500 m²
·
Suteren
Beograd
›
Voždovačka crkva
Pogledaj oglas →
16
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
16 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Voždovačka crkva
1min
2min
3min
15min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
7
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Voždovačka crkva
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
25.000 €
1.786 €/m²
14 m²
·
Suteren
Beograd
›
Voždovačka crkva
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3