Pronađeno
87
halooglasi
80 €
7 €/m²
12 m²
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100 €
7 €/m²
15 m²
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500.000 €
2.381 €/m²
210 m²
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
216.000 €
3.176 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
8 €/m²
51 m²
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.100 €
6 €/m²
177 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100 €
9 €/m²
11 m²
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
72.000 €
3.429 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
1/6 sprat
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
5.023 €
15 €/m²
334.88 m²
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.800 €
11 €/m²
170 m²
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
325.000 €
3.533 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
10/12 sprat
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
465.000 €
4.043 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
11/12 sprat
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
166.000 €
3.497 €/m²
Jednoiposoban
·
47.47 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
530 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
5/10 sprat
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.400 €
15 €/m²
Troiposoban
·
91 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
270 €
15 €/m²
Garsonjera
·
18 m²
·
6/10 sprat
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.454 €
3.809 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
4/8 sprat
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
161.000 €
3.500 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
205.000 €
2.964 €/m²
Trosoban
·
69.16 m²
·
2/6 sprat
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
7
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
880 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Vojvode Stepe
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 5