Pronađeno
223
oglasa
Sačuvaj pretragu
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
12 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Višnjička Banja
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280.000 €
1.591 €/m²
Petosoban
·
176 m²
Beograd
›
Višnjička Banja
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.000 €
2.357 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Višnjička Banja
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
1/5 sprat
Beograd
›
Višnjička Banja
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
11 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
4/6 sprat
Beograd
›
Višnjička Banja
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
9 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Beograd
›
Višnjička Banja
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
12 €/m²
Dvosoban
·
34 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Višnjička Banja
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
279.900 €
2.641 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
5/5 sprat
Beograd
›
Višnjička Banja
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.000 €
3.298 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2. sprat
Beograd
›
Višnjička Banja
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
420.000 €
1.082 €/m²
Petosoban
·
388 m²
Beograd
›
Višnjička Banja
Pogledaj oglas →
17
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
borovicnekretnine.rs
2.500 €
17 €/m²
Petosoban
·
150 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Višnjička banja
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
13 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
4/5 sprat
Beograd
›
Višnjička Banja
Pogledaj oglas →
6
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
6 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Beograd
›
Višnjička banja
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
9 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
borovicnekretnine.rs
450 €
13 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Višnjička banja
Pogledaj oglas →
13
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
450 €
13 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
2/0 sprat
Beograd
›
Višnjička banja
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.600 €
2.700 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/2 sprat
Beograd
›
Višnjička Banja
Pogledaj oglas →
7
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
7 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Višnjička Banja
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400 €
8 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
Beograd
›
Višnjička banja
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
8 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Višnjička banja
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 11 od 12