Pronađeno
37
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.5k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
199.000 €
3.505 €/m²
Dvosoban
·
56.77 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
433.000 €
3.213 €/m²
Četvorosoban
·
134.75 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
284.000 €
3.390 €/m²
Trosoban
·
83.78 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
394.000 €
3.252 €/m²
Trosoban
·
121.16 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
221.500 €
3.398 €/m²
Dvosoban
·
65.18 m²
·
1/7 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
238.180 €
3.166 €/m²
Trosoban
·
75.23 m²
·
6/8 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
3k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
545.467 €
3.040 €/m²
Petosoban
·
179.43 m²
·
7/8 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
3k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
418.500 €
3.006 €/m²
Četvorosoban
·
139.24 m²
·
8/8 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
299.925 €
4.411 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
4/8 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
253.216 €
3.200 €/m²
Trosoban
·
79.13 m²
·
8/9 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
197.505 €
3.300 €/m²
Dvosoban
·
59.85 m²
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
202.800 €
3.722 €/m²
Dvoiposoban
·
54.48 m²
·
5/7 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
12 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
6/8 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
15 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
10/10 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
335.000 €
1.872 €/m²
179 m²
·
Suteren
Beograd
›
Ustanička
5min
4min
5min
3min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
169.900 €
2.880 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
3/5 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Ustanička
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2