Pronađeno
23
oglasa
Sačuvaj pretragu
10
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
10 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
128.000 €
2.462 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
266.000 €
3.000 €/m²
Četvorosoban
·
88.68 m²
·
2/3 sprat
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.400 €
11 €/m²
212 m²
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
205.000 €
2.356 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
192.000 €
3.398 €/m²
Dvosoban
·
56.5 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220.000 €
3.400 €/m²
Trosoban
·
64.71 m²
·
2/4 sprat
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
9
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/2 sprat
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500.000 €
4.373 €/m²
Petosoban
·
343 m²
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
690.000 €
3.450 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
11
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
11 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/1 sprat
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.000 €
2.932 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
Suteren
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.822 €
2.300 €/m²
Trosoban
·
85.14 m²
·
8/8 sprat
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
365.000 €
2.017 €/m²
Petosoban
·
181 m²
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.000 €
3.229 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
12
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
12 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.000 €
3.255 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
3/4 sprat
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
14
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
14 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
9
/
12
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
9 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/4 sprat
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
200.000 €
2.817 €/m²
71 m²
Beograd
›
Ugrinovačka
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2