Pronađeno
146
oglasa
Sačuvaj pretragu
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.200 €
13 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
3/10 sprat
Beograd
›
Trošarina
4min
2min
2min
13min
Pogledaj oglas →
15
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
15 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
3/7 sprat
Beograd
›
Trošarina
4zida
800 €
10 €/m²
80 m²
·
Suteren
Beograd
›
Trošarina
4zida
3.800 €
16 €/m²
244 m²
Beograd
›
Trošarina
4zida
2.500 €
13 €/m²
186 m²
·
Suteren
Beograd
›
Trošarina
2min
2min
1min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.400 €
30 €/m²
81 m²
·
Suteren
Beograd
›
Trošarina
Pogledaj oglas →
15
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
15 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1. sprat
Beograd
›
Trošarina
2min
3min
3min
12min
Pogledaj oglas →
12
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
12 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Trošarina
4min
3min
3min
11min
Pogledaj oglas →
15
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
520 €
15 €/m²
Garsonjera
·
35 m²
·
5/8 sprat
Beograd
›
Trošarina
4min
3min
1min
13min
Pogledaj oglas →
15
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
15 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/5 sprat
Beograd
›
Trošarina
5min
4min
2min
9min
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
549.714 €
3.300 €/m²
Petosoban
·
166.58 m²
·
8/8 sprat
Beograd
›
Trošarina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.300 €
14 €/m²
Dvosoban
·
95 m²
·
3. sprat
Beograd
›
Trošarina
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
30.000 €
2.500 €/m²
12 m²
Beograd
›
Trošarina
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
176.184 €
3.600 €/m²
Dvosoban
·
48.94 m²
·
1/3 sprat
Beograd
›
Trošarina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
100 €
6 €/m²
17 m²
Beograd
›
Trošarina
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
14.000 €
1.167 €/m²
12 m²
Beograd
›
Trošarina
Pogledaj oglas →
17
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
4.500 €
17 €/m²
6 soba
·
270 m²
·
Prizemlje
Beograd
›
Trošarina
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
2.2k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
2.203 €/m²
Dvosoban
·
52.2 m²
·
7/7 sprat
Beograd
›
Trošarina
Pogledaj oglas →
8
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
8 €/m²
Troiposoban
·
65 m²
·
6/7 sprat
Beograd
›
Trošarina
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
252.176 €
3.630 €/m²
Četvorosoban
·
69.47 m²
·
3/3 sprat
Beograd
›
Trošarina
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 8